درباره رخ آذین

شرکت رخ آذین رویا

رخ آذین رویا با سابقه ۲۰ساله و بهره گیری از به روزترین تکنولوژی دنیا و متخصصان حرفه ای خود، افتخار ارائه بهترین ها را در عرصه گسترده بازار داخلی و بین المللی در زمینه تولید، توزیع، واردات و صادرات محصولات مو، آرایشی و بهداشتی از آن خود کرده است، در حال حاضر این شرکت دارای ۳۵ نمایندگی در سراسر ایران و ۱۴۰۰ فروشگاه در تهران می باشد که به فروش و توزیع انبوه محصولات با برند انحصاری لی لی نایت و ویتامول می پردازند که با کیفیت عالی محصولات و شرایط مناسب فروش، سهم عمده بازار ایران را به خود اختصاص داده اند.

همچنین شرکت رخ آذین رویا با هدف گسترش فعالیت خود، صادرات محصولات لی لی نایت و ویتامول خود را در کشور های مجاور آغاز کرده است که امید به وسعت دهی دامنه صادرات و رقابت با شرکت های بین المللی گروه رخ آذین رویا را به تولید محصولات با کیفیت A، متنوع و مطابق سلایق مشتریان جهانی وا داشته است.​

در دنیای مدرن امروزی تجارت، صنعت پرایوت لیبل بسیاری از شرکت های تولید کننده را به سمت خود جذب نموده است. در تعریف پرایوت لیبل می توان گفت که شرکت تولید کننده محصولاتی مشخص، با فرمولی از قبل تعین شده را با پکیج های استاندارد خود به مشتری تحت برندی که مشتری انتخاب می کند عرضه می نمایند. در واقع مشتری محصول نهایی را با برند مورد نظر خود خریداری کرده و در بازار ارائه می دهد.

به بیان دیگر لیبل خریدار بر روی محصولات درج می گردد. مشتری در اینگونه شرکت ها، اختیار و آزادی بیشتری در مورد برند اختصاصی خود خواهد داشت.

پرایویت لیبل

شرکت رخ آذین رویا جزء بزرگترین شرکت های پرایوت لیبل در صنعت آرایشی و بهداشتی می باشد که به صورت حرفه ای در زمینه ارائه خدمات تولید ۳۰ برند (ویتامول، بیول، لی لی نایت، شایما، پالمور، اگزیت، تونیکا، سانتکس، ولوم متا، سیلا، ادگارد، نوباراکس، داماسک رز، فری لاوکلاس پرفیوم، فینال، فیجوا، الیزکیتا، میستار، پاریس ولی، رزلاین، نیل آسا و …) در این صنعت فعالیت می نماید.